Лист МОН “Щодо надання грифів навчальній літературі для закладів освіти” від 18.02.2019 № 22.1/10-527

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-527 від 18 лютого 2019 року

Ректорам (директорам) закладів вищої освіти

Щодо надання грифів навчальній
літературі для закладів вищої освіти

Зважаючи на численні звернення закладів вищої освіти до Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» щодо надання грифів навчальній літературі повідомляємо наступне.

Відповідно до наказів МОН від 18 квітня 2014 р. № 486 «Деякі питання скасування процедури надання Міністерством освіти і науки грифів навчальній літературі для вищих навчальних закладів» та від 09 вересня 2014 р. № 1006 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537» змінено порядок рекомендації навчальної літератури до друку та встановлено, що контроль за використанням та відповідальність за якість навчальної літератури здійснюють керівники закладів вищої освіти.

З повагою,
заступник директора                                                                                        Ю. М. Сафонов