У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка завершили програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ», модератором якої є керівник навчально-методичного відділу, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Гудима.

Нагадаємо, що метою програми було вдосконалення психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей гаранта освітньої програми як менеджера в успішній підготовці самооцінювання та проходженні акредитаційної експертизи відповідно до сучасних вимог і викликів у галузі вищої освіти.

07 листопада учасники програми підбили підсумки всіх зустрічей. Гаранти акредитованих освітніх програм поділилися досвідом та корисними лайфхаками, висловили поради щодо подальшої діяльності: Анжеліка Попович, гарант освітньої програми Середня освіта (Українська мова і література) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Микола Прозар, гарант освітньої програми Тренер з видів спорту першого(бакалаврського) рівня вищої освіти; Тетяна Калинюк, гарант освітньої програми Середня освіта (Німецька мовата зарубіжна література) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Евеліна Жигульова, гарант освітньої програми Фізична реабілітація першого (бакалаврського) рівня вищої освіти; Наталія Казанішена, завідувач кафедри, на якій успішно акредитовано 4 освітніх програми. Здобуті знання та навички допоможуть гарантам організовувати процедуру внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності за освітньою програмою, якісно здійснювати контроль за навчально-методичним, матеріально-технічним й інформаційним ОП, ефективно координувати роботу щодо наявності актуальної інформації тощо.

Проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат політичних наук, доцент Василь Кобильник подякував увсім за активну участь та зазначив на тому, що успішний кваліфікований гарант освітньої програми – запорука надання якісних освітніх послуг! Василь Володимирович вручив науково-педагогічним працівникам сертифікати (30 годин / 1 кредит ЄКТС) про проходження програми підвищення кваліфікації.

Удосконалюймо систему професійного становлення майбутнього фахівця разом!

У К-ПНУ завершили програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ»