12 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньої програми Середня освіта (Фізика, інформатика) зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізика та астрономія) другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив фізико-математичного факультету і гаранта освітньої програми – професора кафедри фізики, доктора педагогічних наук, доцента Аркадія Куха з успішним проходженням акредитації!

Освітню програму Середня освіта (Фізика, інформатика) другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!