08. 12. 2022 р. Зала засідань 13:30

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Сергій КОПИЛОВ, ректор університету.

2. Виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. №365), кафедрами історичного факультету.

Доповідає Людмила МАРЧУК, завідувач кафедри української мови, голова робочої групи.

3. Стан підготовки структурних підрозділів університету до атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Доповідають декани факультетів, директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики, Людмила ГОРЧАК, керівник навчального відділу, голова робочої групи.

4. Стан виконання ухвали ректорату від 07.10.2021 р. «Результати комплексного внутрішнього аудиту управлінських процесів в університеті (у контексті реалізації Стратегії розвитку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки)».

Доповідає Світлана МИРОНОВА, проректор з наукової роботи, голова робочої групи.

5. Оцінка якості організації освітнього процесу в університеті за результатами опитування учасників освітнього процесу та роботодавців.

Доповідає Геннадій БЕСАРАБЧУК, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

6. Різні.

Засідання ректорату (грудень)