12.01. 2023 р. Зала засідань 13:30

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Сергій КОПИЛОВ, ректор університету.

2. Стан організації міжнародної співпраці кафедр історичного факультету: стан та перспективи її розвитку.

Доповідає Тетяна СТОРЧОВА, керівник відділу міжнародних зв’язків, голова робочої групи.

3. Про виконання ухвали ректорату від 13.01.2022 р. з питання «Стан організації роботи щодо сприяння працевлаштуванню випускників університету, моніторингу інформації про їхнє професійне зростання».

Доповідає Володимир АДАМОВСЬКИЙ, керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, голова робочої групи.

4. Стан дотримання структурними підрозділами університету вимог чинного законодавства про охорону праці, протипожежних та проти-епідемічних заходів.

Доповідає Оксана ЧОРНА, завідувач відділу охорони праці.

5. Різні.

Засідання ректорату (січень)