08.06.2023 р Зала засідань 13:30

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Володимир ДУБІНСЬКИЙ, в.о. ректора університету.

2. Особливості вступної кампанії 2023 року та основні організаційні заходи щодо забезпечення ефективності її проведення.

Доповідає Василь ЧАБАНОВ, відповідальний секретар приймальної комісії.

3. Актуальні питання підготовки до організації освітнього процесу в 2023-2024 навчальному році.

Доповідає Володимир ДУБІНСЬКИЙ, перший проректор.

4. Підготовка до акредитації освітніх програм в 2023-2024 навчальному році.

Доповідають гаранти освітніх програм, Василь КОБИЛЬНИК, проректор з науково-педагогічної роботи.

5. Основні заходи з підготовки матеріально-технічної бази університету до 2023-2024 навчального року, створення належних умов для безпечного освітнього середовища.

Доповідає Олег РАЧКОВСЬКИЙ, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази), голова робочої групи.

6. Різні.

Засідання ректорату (червень)