У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка продовжують удосконалювати психолого-педагогічну, комунікативну, інформаційно-комунікаційну компетентності гаранта освітньої програми як менеджера в успішній підготовці самооцінювання та проходженні акредитаційної експертизи відповідно до сучасних вимог і викликів у галузі вищої освіти.

26 вересня пройшло 2 заняття програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ».

Під час зустрічі обговорили портфоліо освітньої програми, зокрема, навчально-методичне та інформаційне забезпечення ОП (спікерикерівник навчально-методичного відділу, кандидат філологічних наук, доцент  Наталія Гудима; директор бібліотеки, кандидат історичних наук Людмила Климчук).

Також особливу увагу звернули на інформаційне наповнення сайту випускової кафедри, факультету/навчально-наукового інституту, інших структурних підрозділів К-ПНУ (спікер: начальник центру інформаційних технологій Віта Романюк). Віта Миколаївна поінформувала про можливості інформаційно-освітнього середовища Moodle та особливості використання його під час дистанційного навчання.

Друге заняття програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ»