03 жовтня відбулося 3 заняття програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ».

Під час зустрічі обговорили підготовку фокус-груп і матеріально-технічне забезпечення освітньої програми (спікер: керівник навчально-методичного відділу, кандидат філологічних наук Наталія Гудима).

Опитування є складником внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти університету і проводиться з метою вивчення думки учасників освітнього процесу та зацікавлених сторін щодо якості освітнього процесу та освітньої діяльності, стимулювання професійного зростання та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, врахування пропозицій учасників освітнього процесу тощо. Учасники програми обговорили систему опитування якості освітнього процесу (спікер: керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації, кандидат історичних наук Діана Яблонська).

Ще одним важливим складникоми освітнього процесу є співпраця зі стейкголдерами, залучення їх до проведення лекцій та практичних занять, проведення практик тощо. Про роль стейкголдерів освітньої програми у формуванні цілей і програмних результатів навчання поінформував керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, кандидат історичних наук, доцент Володимир Адамовський.

Продовжуємо вдосконалювати психолого-педагогічну, комунікативну, інформаційно-комунікаційну компетентності гаранта освітньої програми як менеджера в успішній підготовці самооцінювання та проходженні акредитаційної експертизи відповідно до сучасних вимог і викликів у галузі вищої освіти.

Заняття програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ» тривають